Nazilli Inci Çarşı Eylulde Kapılarını Açıyor


Nazilli Belediyesi ve Yeni Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen İnci Çarşı, Eylül’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Konsept geliştirme, kiralama ve yönetim danışmanlığı çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülen İnci Çarşı, bölgenin yeni buluşma merkezi olmayı hedefliyor.

Nazilli ve bölgesinin alışveriş, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek olan İnci Çarşı, Eylül ayında ziyaretçileriyle buluşacak. Nazilli Belediyesi ve Yeni Yapı ortaklığıyla bölgeye kazandırılan İnci Çarşı, ilçe merkezinde iki bloktan oluşan 108 konutluk beş yıldızlı otel konforuna sahip İnci Yaşam ile bölgeye değer katacak.

Nazilli’nin stratejik konumu, tarım ve sanayi alanındaki son dönem atılımları ile gözde bir kent haline gelmesi, inşaat alanındaki yatırımları da artırdı. Aydın ilinin en büyük nüfusa sahip olan 2. ilçesi olan Nazilli, İnci Çarşı ile bölgenin yeni buluşma yeri olacak.

Geniş ve ferah mimari


Konsept geliştirme, kiralama ve yönetim danışmanlığı Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülen İnci Çarşı, 46 bin metrekarelik alan üzerine kurulu, iki kat üzerinde 7 bin 500 metrekare kiralanabilir alana sahip. Ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapacak olan İnci Çarşı, her damak zevkine hitap eden lezzet seçenekleri, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak kafeleri ve eğlenceli etkinlikleri ile hizmet verecek. Geniş ve ferah mimari yapısıyla dikkat çeken proje, KG Mimarlık – Kurtul Erkmen tarafından tasarlandı.